wtorek, 21 stycznia 2014

Czapka ELMO / ELMO hat

Jak już wiecie moją wisienkę na torcie stanowią czapki dziecięce lub te z bajkowym motywem. Tym razem kolejna barwna postać z Ulicy Sezamkowej- Poznajcie mojego Elmo :) 
...przed chwilą doznałam olśnienia. 6 stycznia br minął rok prowadzenia mojego bloga!
 Bardzo dziękuję za wiele miłych komentarzy, dziękuję też wszystkim odwiedzającym, i tym którzy trzymają za mnie kciuki (moja cudowna rodzina). Na wielką pochwałę zasługuje mój prywatny...osobisty i niezwykle cierpliwy fotograf w osobie męża. A najbardziej dziękuję moim kochanym modelom- bez nich zdjęcia nie byłyby takie słodkie :*
Rok temu, cichaczem i bez przekonania założyłam bloga. Nie wierzyłam, że ktokolwiek się zainteresuje moimi pracami. A jednak zainteresowanie jest! To już prawie 10 000 wyświetleń! Zawsze miałam poczucie, że moje prace nie są tak powalające jak te oglądane w necie lub na sklepowych półkach.
Co się zmieniło przez ten rok? Stałam się pewna siebie i wiem, że to co tworzę jest w 100% stworzone z pasją i zaangażowaniem. Stawiam na jakość i dobre wykonanie. Ale to chyba cecha koziorożca ;) Widzę, że moje prace są coraz lepsze, co sprawia że mam ochotę na więcej i jeszcze więcej!
Każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że rękodzieło to moja ścieżka w życiu.
I jeszcze jedno... zapominalskim przypominam, że dziś Dzień Babci!
Moja babunia nadal leży w szpitalu, ale walczy! Najdzielniejsza z dzielnych. Moja kochana.
________________________________________________________________________________________________

As you know, children hats or hats inspired by cartoons are my icing on the cake. This time another colorful character to join my collection is from Sesame Street. Meet my Elmo !
… just a second ago I realized that on the 6th of November was an anniversary of my blog!
I’d like to thank for all the comments, messages and visits on my blog. I also want to thank all the people who support me (my wonderful family). A person who deserves praise is my own… private and extremely calm photographer who is my husband. And the biggest thanx goes for my lovely models. Without them all the pictures wouldn’t be so sweet :* 
One year ago, half-heartedly, I started this blog. I didn’t believe that anyone would be interested in my works. But people are interested! It’s almost 10 000 views! I always had this feeling that my works aren’t as interesting as these which I saw on the web or in shops. What’s changed during the past year? I tried to be self-confident and I know that everything I make is filled with passion. My motto is quality. But I think it’s because I’m a Capricorn ;) I can see that my works are getting better, what makes me want more and more! Each day I confirm my belief that craft is the part of me.
And one more… to all the people who forget: today is Grandmother’s Day!
My Grandma is still at the hospital, but she’s fighting! The bravest of the brave. My lovely.  


5 komentarzy:

 1. nic dodać nic ująć:) czapa superaśna, mam sentyment do elmo i lubie dzieci z gadżetami w takim elmowym wydaniu:)
  ja tez nie mam przekonania do bloga, ale przynajmniej można gdzieś w jedno miejsce złożyć zdjęcia, które i tak się robi:) a człowiek uczy się przecież przez całe życie więc można oglądać swój postęp w rękodzielnictwie:)) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Czapka jest świetna, a Elmo to moja ulubiona postać z ulicy Sezamkowej. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla Babci dużo zdrowia :)
  A Elmo.... brak słów.... CUDOWNY!
  pozdrawiam
  mruwka

  OdpowiedzUsuń
 4. Obejrzałam wszystko z zapartym tchem - cuda tworzysz! I wszystko tak dopracowane. Jesteś prawdziwą mistrzynią szydełka:)
  Gratuluję rocznicy i życzę kolejnych:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Zostanie on opublikowany po weryfikacji.