niedziela, 26 stycznia 2014

Budka dla ptaków / Feeder for birds

Co roku, od wielu lat zimą dokarmiam ptaki. Lubię podpatrywać jak niepewnie podlatują i szybciutko wcinają rozsypane ziarno... Karmnik dla ptaków wisi na drzewie w ogrodzie, a w tym roku malutka budka dla ptaszków pełna ziarna zawisła na wprost balkonu.
Tym razem subtelnie ozdobiłam budkę kwiatowym motywem na jasnym tle.
W związku z powyższym apeluję i serdecznie zapraszam okoliczne wróbelki i gile na małą wyżerkę!!! Niestety, ale jeszcze ptaszki nie zorientowały się, że coś tam na nie czeka :)
_____________________________________________________________________________________________________________

Every year I feed birds in winter. I like looking at them when they fly towards the feeder and carefully and quickly eat spread seeds. My feeder is hanging on a tree in the garden, just in front of the balcony. This time I decorated it with flowers on a light background. According to that I invite all the sparrows and bullfinches for a little meal! Unfortunatelly, the birds haven’t realized yet, that inside this little box is something for them.


3 komentarze:

  1. Taki karmniczek przydałby się nam na "zaokienny świerk". Nazywam go tak, bo gałęziami dotyka okna dziewczynek pokoju. Jest na wyciągniecie ręki. Ponieważ na wiosnę mają ocieplać blok, boję się, że podzieli los wielu wyciętych niepotrzebnie drzew.
    Serdecznie pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Zostanie on opublikowany po weryfikacji.