sobota, 30 listopada 2013

Mój mały sukces :)

Jest mi niezmiernie miło pochwalić się, iż moje pracy zostały zauważone i docenione :) A to wszystko dzięki Kasiulkowym pracom szydełkowym.
W dzisiejszej odsłonie "Kopalni Talentów", Kasia zaprezentowała moją osobę. Pojawiło się wiele przemiłych komentarzy, i właśnie dzięki Wam mam jeszcze więcej pomysłów i chęci do pracy. Dziękuję.

10 komentarzy:

 1. proszę bardzo
  Pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem zachwycona tymi wszystkimi czapusiami, są śliczne!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem zachwycona tymi wszystkimi czapusiami, są śliczne!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki Kasiulkowym pracom szydełkowym trafiłam do Ciebie :) Twoje prace są przecudne

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne czapy !! Poza dziecięcymi czapkami, bardzo ładny jest ten damski bordowy komplet. Brawo !!

  OdpowiedzUsuń
 6. A i ja czytając o Tobie u Kasi, z ciekawością zajrzałam na Twój blog. No no, masz talent. Brawo, i jeśli pozwolisz rozgoszczę się u Ciebie na dłużej. Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie dziękuję za miłe komentarze i zapraszam do zaglądania na mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Trafiłam do Ciebie dzięki Kasi, ale będę odwiedzać bloga regularnie :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Droga Dominiko! Jesteś wielka! Podziwiam wszystkie Twoje prace. Ale pisze w sprawie czerwonej czapki Angry Birds....Czy istnieje możliwość , że wysłałabyś mi schemat czapki??? Mój bratanek 5-latek zakochany zakręcony na punkcie tych ptaszków PRAGNIE mieć taka czapeczkę (sam ją znalazł w sieci) . Umiem robić na szydełku, ale boje się, że coś źle mi pójdzie. Proszę pomóż mi spełnić jego marzenie ( będzie to prezent na Mikołajki;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję za miłe słowa. Niestety, tak jak wielokrotnie podkreślałam- nie korzystam i nie tworzę schematów. Wszystko powstaje pod wpływem impulsu, oraz natchnienia- i tego Ci właśnie życzę :) Mogę jedynie podpowiedzieć jak to powstaje u mnie. Najpierw tworzę czapkę, opaskę czy też pilotkę- w zależności od potrzeby, Następnie tworzę oddzielnie każdy element aplikacji, które w końcowej fazie przyszywam do czapki. Czasem dziób czy oko robię i pruję po 20 razy bo ciągle jest nie po mojemu- ale zawsze staram się dojść do swojej własnej perfekcji. Pozdrawiam!

   Usuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Zostanie on opublikowany po weryfikacji.