sobota, 8 listopada 2014

Broszki z suwaków

Mogło by się wydawać, że jest tylko jedno zastosowanie zamka błyskawicznego. Nic bardziej mylnego! Biżuteria z zamków błyskawicznych dzięki projektantce z Finlandii Outi Pyy znalazła się na światowych wybiegach. To coś niesamowitego, gdy z pozoru zupełnie zwyczajna rzecz zmienia swoją postać na niecodzienną ozdobę. Oto broszki z suwaków :) te jak i pozostałe prace można zakupić na DaWanda.

3 komentarze:

  1. Same cuda tutaj widzę! Szczególnie ta czerwona przepiękna, inne też zresztą :) Mogę nieśmiało prosić o zdradzenie tylko, jak to jest poupinane/szyte/sklejone/... ogólnie - złączone?

    OdpowiedzUsuń
  2. Mamy tutaj zarówno szycie, upinanie jak i klejenie :) Suwak należy rozdzielić na pół, następnie układasz go to jak chcesz aby wyglądała broszka. Zszywasz swoje upięcie aby broszka zachowała ten wygląd o który Ci chodzi. Po ukończeniu zajmujesz się tyłem broszki. Musisz zatuszować miejsce szycia, więc dobrze sprawdza się kawałek pasującego filcu do którego mocujesz przypinkę broszki. Klej na gorąco bywa bardzo pomocny. Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Zostanie on opublikowany po weryfikacji.